Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących
BIP
RODO - tak przetwarzamy Twoje dane osobowe
Link do strony z ofertami pracy
Defibrylator oraz przeszkolone osoby w budynku PCŚ
Profil Centrum Inicjatyw Rodzinnych na portalu Facebook

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Plakat akcji Lato w teatrze

Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na warsztaty: aktorskie, taneczne, dramaturgiczne, muzyczne, scenograficzne, reżyserskie, których głównym tematem będzie wolność, granice i rodzący się w związku z tym bunt. Wspólnie zastanowimy się nad wyznaczaniem i ochroną granic naszego bezpieczeństwa, stabilności i własnego „ja”. Spróbujemy zbadać, w jaki sposób normy i zasady społeczne budują nasze widzenie świata, co nam dają i jakie stawiają ograniczenia.

Zajęcia poprowadzą: Aneta Cruz-Kąciak, Hanna Łubieńska, Barbara Krasińska, Agnieszka Wielewska, Mariusz Babicki i Maciej Florek.

LATO W TEATRZE to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

W tym roku udział w Lecie w teatrze weźmie ponad 1200 uczestników. Autorskie warsztaty przygotowywane przez pedagogów i artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.

Warsztaty są odpowiednie dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Termin warsztatów to: 9–22 lipca 2018 godz. 9.30–15.30. Opłata za udział w dwutygodniowych warsztatach: 50 zł

Informacje o projekcie i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (61) 852 56 28 (wew. 13).

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu Lato w Teatrze oraz stroną Instytutu Teatralnego.