Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

CIR 20180718 RuszaAkademiaZdrowiaDlaRodzicow

PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na Akademię Zdrowia dla Rodziców.

Akademia Zdrowia dla Rodziców jest to cykl 9 spotkań wykładowych o tematyce zdrowotnej z ekspertami w PCŚ- Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Tematyka spotkań dopasowana jest do rozwoju dzieci, począwszy od prawidłowej pielęgnacji dziecka, aż do trudniejszych spraw związanych z okresem dorastania. Po każdym wykładzie odbędzie się dyskusja, podczas której rodzice będą mogli zadawać pytania ekspertom. Wykłady będą transmitowane, także na żywo na profilu facebookowym Centrum Inicjatyw Rodzinnych (https://www.facebook.com/centruminicjatywrodzinnych/) dla tych rodziców, którzy nie maja możliwości uczestniczyć w zajęciach osobiście.
Rodzice podczas wykładów poza wiedzą przekazaną przez specjalistów zyskają, także odpowiednie wsparcie informacyjne. Po ukończeniu programu rodzice otrzymują dyplom ukończenia
Akademii Zdrowia dla Rodziców.

Zostań barberem - fryzjerstwo

Zespół Szkół Odzieżowych w Poznaniu oraz Adam Szulc, znany poznański barber zapraszają absolwentów gimnazjów do nauki w nowym zawodzie: fryzjer męski – barber. Nabór do nowej klasy trwa i cały czas można składać dokumenty.

Przedszkolaki uczą się zawodów

W dniu dzisiejszym w PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych odbyły się warsztaty organizowane przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu pt. „Piotruś Zawodowiec”. Warsztaty zostały poświęcone tematyce zawodów żeńskich oraz męskich.

Plakat Rzeka Żywa

Przed nami druga odsłona tegorocznego cyklu nadrzecznego „Rzeka Żywa”, który towarzyszy wystawie „Rośliny Cybiny”.

Seniorzy w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Grupa blisko 20 Seniorów zrzeszonych w Wolontariacie Wielkopolskim odwiedziła dziś siedzibę PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Spotkanie było poświęcone Projektowi Karta Seniora – Poznańska Złota Karta.

Rozśpiewane Centrum Inicjatyw Rodzinnych

„Szła myszka po wodę”, „Skrzat”, „Idzie niebo ciemną nocą” i inne kołysanki i piosenki śpiewali dziś rodzice i maluchy na warsztatach „Pośpiewaj mi Mamo, pośpiewaj mi Tato”.

Była to druga w tym roku odsłona śpiewanek w PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Warsztaty dla rodziców

Serdecznie zapraszamy do Centrum Inicjatyw Rodzinnych na bezpłatne warsztaty dla rodziców organizowane we współpracy z Fabryką Młodych Profesjonalistów.

Mamy wielką przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym odwiedził nas 10000 Klient!
Szczęśliwą Klientką była Pani Natalia, która z córeczką Dąbrówką brała udział w odbywających się u nas warsztatach.
Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!
Dla Pani Natalii i małej Dąbrówki PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych przygotował drobny upominek.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

W dniach 4 oraz 11 lipca mogliście nas spotkać na Międzynarodowych Targach Poznańskich
w ramach Lato zdrowe międzypokoleniowe, które odbywa się w każdą środę od 12 do 18 w trakcie trwania Lata na Targach. Tworzyliśmy tam z wami Torby Pełne Kultury, każda torba została wypełniona ulotkami dotyczącymi wydarzeń kulturalnych na terenie Miasta Poznania.

CIR 20180706 PoznanskieScenyMuzyczne1

PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza do udziału w cyklu plenerowych sesji muzyki Publiczne Sceny Muzyczne 2018. Sesje odbywające się w poznańskich i wielkopolskich przestrzeniach publicznych otwarte są dla wszystkich, którzy mają ochotę dołączyć do śpiewu, gry na instrumentach lub posłuchać gry innych osób. Niezależnie od umiejętności muzycznych, wieku i sprawności, każdy może stać się częścią muzycznego zespołu.

CIR 20180706 WarsztatyzRobotykiPP

Zapraszamy na warsztaty z robotyki prowadzone przez nagradzanych konstruktorów robotów – w tym wielokrotnego Mistrza Świata zawodów RobotChallenge. Już 7 lipca w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania w godzinach 11:00 – 15:00 odbędą się pokazy konstrukcji zbudowanych przez zespół
z Politechniki Poznańskiej.