Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

CIR 20180523 wArselnaleOdpowiemyNaPyt1

Galeria Miejska „Arsenał” serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5 – 10 lat wraz z opiekunami na bezpłatne zajęcia plastyczne. W trakcie warsztatów będziemy odważnie łączyć materiały codziennego użytku oraz zabawki w spójną kompozycję przestrzenną.

CIR 20180523 100latJakOrganizowanoWolnosc1

100 lat temu Polska odzyskała niepodległość. Spełnił się sen i marzenie czterech pokoleń, które żyły pod zaborami. Odzyskano niepodległość, lecz co dalej? Zorganizowanie państwa od zera to wielkie wyzwanie, więc nasi przodkowie stanęli przed niejednym pytaniem. Monarchia czy dyktatura? A może republika? Jaka waluta, jaki hymn czy oficjalne barwy?

CIR 20180522 PrzygodySkarpetek1

Kolejną poniedziałkową odsłonę naszej akcji „Czytam i Czuję” zdominowały skarpetki niedoparki.

Szanowni Klienci,

Do godziny 16:00 możecie spotkać nas w Parku Wieniawskiego podczas Pikniku Staromiejskiego.

Zapraszamy.

Pracownicy Poznańskiego Centrum Świadczeń

Burza Mózgów w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Przedstawiciele organizacji pozarządowych, społecznicy, przedsiębiorcy, politycy, mieszkańcy Poznania dyskutowali na temat miejskich rozwiązań dla rodzin. W trakcie spotkania – warsztatów zorganizowanych przez Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej dyskutowano na temat darmowych przejazdów komunikacją miejską, opieką medyczną, kwestią powrotów na rynek pracy, dostępności miejsc w żłobkach itd.

CIR 20180518 KorkiWMiescieDlaRodzicow

Korki dla dzieci i młodzieży opanowały już całe miasto!
Tym razem jednak Fundacja Instytut Rozwoju Aktywności i PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych zapraszają na jedyne i wyjątkowe zajęcia warsztatowe dla rodziców i opiekunów.

Dom Tramwajarza funkcjonujący w strukturach Estrady Poznańskiej, zaprasza na legendarny DZIEŃ JEŻYC 2018, pod hasłem „Wszyscy NAJeżyce”, który odbędzie się w dniu 19 maja w godzinach 10.00 – 19.00 na Placu Asnyka.
W najbliższą sobotę, w samym sercu Jeżyc, na Placu Asnyka, Dom Tramwajarza zaprasza wszystkich do wspólnego udziału w wielu atrakcjach dla dzieci, młodzieży i seniorów, ciekawych pokazach
i warsztatach.

Poznańskie Centrum Świadczeń na Poznańskich Dniach Rodziny

Szanowni Klienci,

Dziś możecie spotkać nas także na Łęgach Dębiskich podczas inauguracji Poznańskich Dni Rodziny.

Zapraszamy.

Warsztaty z instrumentami muzycznymi w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Dziś w PCŚ - Centrum Inicjatyw Rodzinnych gościliśmy Pierwszą Poznańską Niesymfoniczną Orkiestrę Ukulele. Piotr Kończal i Marek Gordziej naszą cotygodniową akcję „Czytam i Czuję” od początku do końca poprowadzili śpiewająco od czasu do czasu muzykowanie z przedszkolakami urozmaicając wierszami o kotach… dodajmy, że wiersze i słowa piosenek były autorstwa Marka Gordzieja, współautora świetnego muzycznego wydawnictwa dla dzieci „Zwierzaki”. Jak się okazało słowa piosenki „Wskoczył kot na płot, Kot jest sprawca wielu psot” znali absolutnie wszyscy…

Szanowni Klienci,

Do godziny 17:00 możecie spotkać nas w Parku Wilsona podczas kiermaszu "Zielony Poznań". Zapraszamy.

Pracownicy Poznańskiego Centrum Świadczeń

Rodzina - Tu powstaje człowiek

Zapraszamy Państwa na konferencje o tytule „Rodzina. Tu powstaje człowiek”. Do roli rodzica dojrzewamy całe życie, nie stajemy się nim z dnia na dzień. Rodzicielstwo jest sumą naszych doświadczeń, poglądów, percepcji. Specyfika tej roli polega na tym, że nie da się jej pełnić bez uważnej obserwacji rozwoju własnego dziecka. Klinika Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka w Poznaniu zaprasza na bezpłatną dwudniową konferencję dla rodziców. Jej uczestnicy będą mogli wejrzeć w ważne obszary relacji z dziećmi i samymi sobą. Gościem specjalnym wydarzenia będzie wybitny psychiatra i psychoterapeuta prof. Bogdan de Barbaro. Jego wykład zostanie poprzedzony projekcją filmu paradokumentalnego „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” w reżyserii Pawła Łozińskiego.