Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

CIR 20171122 traktkrces

Mamy dla Państwa – jako rodziców, dziadków, opiekunów, czy nauczycieli, ważną informację: w Poznaniu powstał bardzo interesujący Przewodnik po Trakcie Królewsko-Cesarskim dla dzieci – „chodź, zobacz!”.

CIR 20171121 LodowiskoMalta1

W dniu dzisiejszym uruchomione zostało lodowisko nad Maltą. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogli wejść na lód już od godziny 8:00.
Pierwszy raz lodowisko Malta uruchomione zostało w 2001 roku i do dziś cieszy się dużym powodzeniem, zwłaszcza w trakcie imprez lodowych - Ice Party. Będą się one odbywać w piątkowe i sobotnie wieczory. Lodowisko będzie otwarte od niedzieli do czwartku w godzinach 8:00-22:00 oraz w piątki i soboty w godzinach 8:00-23:00.

Logo fundacji Mili Ludzie

Fundacja Mili Ludzie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących, które odbywają się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v. 2.0".

Radny Tomasz Lipiński czyta bajki w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Dziś w Centrum Inicjatyw Rodzinnych gościliśmy Radnego Miasta Poznania Tomasza Lipińskiego z córką Bronką. Jak w każdy poniedziałek w ramach naszej akcji „Czytam i Czuję” przedszkolaki słuchały bajek tym razem czytanych przez pana radnego. Bajki Brzechwy dały im okazję do uśmiechów i świetnej zabawy.

Konferencja Fundacji Matecznik w Poznańskim Centrum Świadczeń

W sobotę 18 listopada, w siedzibie Poznańskiego Centrum Świadczeń przy ul. Małachowskiego 10, odbyła się konferencja pt. „Przygotuj się do porodu po ludzku!”.

CIR 20171117 powrotdopracy

Szanowne Poznanianki, w dniach:
   → 29 listopada
   → i 5 grudnia 2017r.
w godzinach 15.00-18.00 w PCŚ- Centrum Inicjatyw Rodzinnych, ul. Ratajczaka 44, odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet: „Powrót do pracy”.

CIR 20171116 zamekzksiazek

Zapraszamy serdecznie na spotkanie w Zamku z książek, na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzi się rodzic” tym razem tematem przewodnim będzie „TATA NA ETACIE”.
Gośćmi będą Konrad Kruczkowski, autor książki „Halo Tato. Reportaże o dobrym ojcostwie” i Tomasz Kwaśniewski i Jacek Masłowski, autorzy książki „Czasem czuły, czasem barbarzyńca”
Więcej na temat spotkania możecie Państwo przeczytać na stronie www.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 listopada o godz. 18:00 na Scenie Nowej w CK Zamek w Poznaniu.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

CIR 20171115 plakatmatecznik1

Razem z Fundacją Wspierania Rodziny "Matecznik" serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej Konferencji MAMY PRAWA!
Konferencja skierowana jest do kobiet i mężczyzn z Poznania i aglomeracji poznańskiej, którzy planują rodzicielstwo, spodziewają się dziecka i tych którzy rodzicami już zostali.

CIR 20171115 impulsrodzina1

„Chciałabym z całego serca namawiać Poznańskie rodziny do tego, aby odwiedzały galerie sztuki i muzea, aby odwiedzający nie czuli się skrępowani a raczej poczuli wspaniałe wibracje płynące z kontemplacji sztuki. Chcę abyście dali się porwać i pozwolić, aby dzieła sztuki w Was rezonowały”. – Barbara Emmanuel Myszkowska – kurator sztuki.
Aby pomóc w obcowaniu ze sztuką zorganizowaliśmy dla Państwa projekt Impuls Rodzina Kultura.

CIR 20171115 teatrnowy

Centrum Inicjatyw Rodzinnych przedstawia specjalną ofertę Teatru Nowego w Poznaniu.
Specjalnie dla Rodzin Teatr Nowy w Poznaniu przygotował bilety w atrakcyjnej cenie 20 zł od osoby. Rezerwacji biletów można dokonywać pod następującymi numerami telefonów: 61 847 24 40 lub 61 847 86 24 na hasło: RODZINA

Czytanie Bajek Żydowskich w Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Kolejny poniedziałek i kolejna wyjątkowa odsłona naszej akcji „Czytam i Czuję”. Dziś w Centrum Inicjatyw Rodzinnych gościliśmy Stowarzyszenie Miasteczko Poznań. „Bajki Żydowskie” przedszkolakom czytał aktor Asz Teatru Tadeusz Lisiecki. Historie o zwierzętach często powiązane z wątkami biblijnymi bardzo spodobały się dzieciom z przedszkola nr 190 w Poznaniu.

Do pobrania
Ikona TXT polityki prywatnościPolityka prywatności

Ikona TXT dostępnośćDostępność

Licznik odwiedzin