Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 1 kwietnia 2019 r, przystąpiono do realizacji inwestycji „Rewaloryzacja placu Kolegiackiego w Poznaniu”.

W związku z powyższym należy oczekiwać sporych utrudnień dla pieszych i kierowców w obszarze prowadzonych prac budowlanych w tym również dostępu do siedziby Poznańskiego Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1.

Bieżące informacje o obowiązujących zasadach organizacji ruchu dostępne są na miejskiej stronie internetowej Miasta Poznania.

Jednocześnie przypominamy, że do dyspozycji klientów pozostaje punkt obsługi klienta mieszczący się w przy ul. Małachowskiego 10, do którego bezpośredni dojazd zapewnia linia tramwajowa nr 7 natomiast dla klientów przemieszczających się samochodem istnieje możliwość zaparkowania auta bezpośrednio przed siedzibą urzędu.

Termin zakończenia robót, a tym samym oddania Placu Kolegiackiego do użytkowania planowany jest na lato 2020 roku.

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzonymi pracami i liczymy na wyrozumiałość Naszych Klientów.