Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowna Seniorko, Szanowny Seniorze,

Jeżeli nie posiadasz jeszcze Poznańskiej Złotej Karty koniecznie złóż wniosek i dołącz do 6 tysięcy szczęśliwych właścicieli Złotej Karty.

Poznańska Złota Karta:

  • ułatwia dostęp do różnego rodzaju dóbr kultury, wypoczynku, sportu, rekreacji, turystyki, oświaty oraz do usług i towarów oferowanych przez instytucje i podmioty samorządowe oraz przez przedsiębiorców;
  • pomaga w zwiększeniu udziału seniorów w życiu miasta Poznania;
  • podnosi jakość życia seniorów w mieście Poznaniu.

Nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie w siedzibach Poznańskiego Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz przy ul. Stanisława Małachowskiego 10.

Przypominamy, że Karta Seniora - ,,Poznańska Złota Karta’’ adresowana jest do osób, które ukończyły 60. rok życia oraz wskazały, w składanych na podstawie przepisów ustawy o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników, zgłoszeniach identyfikacyjnych jako miejsce zamieszkania podatnika - miasto Poznań.

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie Miasta Poznania dedykowanej Seniorom koniecznie zobacz film.