Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poznańskie Centrum Świadczeń podpisało kartę różnorodności.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 17 listopada 2017 r. Dyrektor Poznańskiego Centrum Świadczeń – Grzegorz Karolczyk, podpisał Kartę Różnorodności i potwierdził tym samym przestrzeganie polityki zarządzania różnorodnością i przeciwdziałania dyskryminacji w PCŚ.

- Kadrę PCŚ w dużej mierze stanowią młodzi rodzicie, którym proponujemy elastyczny system pracy. Ponadto zatrudniamy też osoby z niepełnosprawnościami. Z naszymi zadaniami dostosowujemy się do różnych wartości. W rzeczywistości realizujemy założenia Karty Różnorodności już od wielu lat, a dzisiaj podpisujemy się pod tym standardem - zapewnia Grzegorz Karolczyk, dyrektor Poznańskiego Centrum Świadczeń.

Karta Różnorodności to europejska inicjatywa na rzecz promocji i rozpowszechniania polityki równego traktowania oraz zarządzania różnorodnością w miejscu pracy. Karta jest dobrowolnym, pisemnym zobowiązaniem sygnatariusza - przedsiębiorstwa lub instytucji publicznej - do wdrożenia rozwiązań na rzecz równego. Sygnatariusz podejmuje się m.in. przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy, zapewnienia równości w zakresie wynagrodzenia, dostępu do pracy, awansów i szkoleń, prowadzenia wśród pracowników i współpracujących z nim podmiotów promocji i edukacji w zakresie różnorodności.

Poznańskie Centrum Świadczeń podpisało kartę różnorodności.

CIR 20171117 KartaRoznorodnosci4