Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logo Centrum Inicjatyw RodzinnychCentrum Inicjatyw Rodzinnych

Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych
Link do materiałów dotyczących Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Szkolenie Social Media

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie Social Media – moja szansa na sukces!, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Okładka książki Książę Szaranek

Już dziś zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie z książką w Centrum Inicjatyw Rodzinnych - 27 marca 2017r. o godz. 10:30, a przyjść warto, bo szykuje się nie lada atrakcja. Naszym Gościem będzie Pan Juliusz Kubel - miłośnik, propagator i znawca gwary poznańskiej, twórca postaci Starego Marycha! Pan Juliusz Kubel przeczyta „Małego Księcia”, którego przełożył z języka polskiego na nasz, język gwary poznańskiej.

Logo akcji Centrum dla Rodziny

Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” ogłaszają konkurs na najlepsze projekty w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, mających na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół zadań związanych z rodziną, macierzyństwem i rodzicielstwem o charakterze dobra wspólnego.

Centrum Medyczne Synexus to miejsce, gdzie pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych badań kontrolnych.

Siedziba przychodni Synexus

Centrum Inicjatyw Rodzinnych serdecznie zaprasza od 24 do 26 marca na Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie odbędą się:

  • Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców  
  • Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej
  • Targi Edukacyjne

Więcej informacji na stronie internetowej.

Targi Książki Plik 1Targi Książki Plik 2Targi Książki Plik 3

Logotyp 10 PKO Poznań półmaraton

Centrum Inicjatyw Rodzinnych serdecznie zaprasza do Strefy Rodzinnej, organizowanej przy okazji jubileuszowego 10. Poznań Półmaratonu! Strefa będzie czynna 25 marca 2017 r. w godzinach od 10 do 20, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do pobrania
Ikona TXT polityki prywatnościPolityka prywatności

Ikona TXT dostępnośćDostępność

Licznik odwiedzin